Saturday, December 16, - 2017 19:38:36

Etsi lemmikkejä

 Selaa kaupungilla/läänillä »
Helsinki [3]
kuopio [2]
Espoo [2]
Siikainen [2]
Kouvola [2]
Ulvila [1]
Kuopio [1]
Helsinki [1]
Kuva Otsake Hinta Kategoria Päivä
Lhasa Apso
Lhasa Apso
Helsinki Suomi
Soita saadaksesi hinta Annetaan lemmikki Thu, Dec 14, 17
Kääpiösnautserin pennut
Kääpiösnautserin pennut
Ryttylä Suomi
1300 Koirat Tue, Nov 28, 17
Frettejä
Frettejä
Salo, Kiikala Suomi
200 Eksoottiset Thu, Nov 16, 17
Frettejä
Frettejä
Salo, Kiikala Suomi
200 Eksoottiset Thu, Nov 16, 17
Lempeä leikattu narttu 1,5v
Lempeä leikattu narttu 1,5v
Siikainen Suomi
Soita saadaksesi hinta Kissat Tue, Nov 14, 17
Äitienpäivänä syntynyt pentu
Äitienpäivänä syntynyt pentu
Siikainen Suomi
Soita saadaksesi hinta Kissat Tue, Nov 14, 17
varattavissa Jämtlanninpystykorvan pentuja
varattavissa Jämtlanninpystykorvan pentuja
kuopio Suomi
Soita saadaksesi hinta Koirat Thu, Oct 12, 17
Sekarotuinen steriloitu narttukoira
Sekarotuinen steriloitu narttukoira
Helsinki Suomi
300 Koirat Mon, Sep 25, 17
Saksanpaimenkoiran pentuja
Saksanpaimenkoiran pentuja
Seinäjoki Suomi
Soita saadaksesi hinta Koirat Sun, Sep 24, 17
Kultainen noutaja
Kultainen noutaja
Kouvola Suomi
Soita saadaksesi hinta Koirat Tue, Sep 19, 17
Vinskille uusi koti
Vinskille uusi koti
Espoo Suomi
Soita saadaksesi hinta Annetaan lemmikki Mon, Jul 31, 17
Annetaan koti/ostetaan sekarotuinen narttu pentu
Annetaan koti/ostetaan sekarotuinen narttu pentu
Vitsiälä Suomi
Soita saadaksesi hinta Koirat Wed, Jun 7, 17
myydään
myydään
Forssa Suomi
600 Koirat Mon, May 22, 17
Kuva Otsake Hinta Kategoria Päivä
Suomenpystykorvan pentuja
Suomenpystykorvan pentuja
Joroinen Suomi
Soita saadaksesi hinta Koirat Wed, May 3, 17
ANNETAAN MAATIAISKISSA
ANNETAAN MAATIAISKISSA
KARSTULA Suomi
Soita saadaksesi hinta Kissat Wed, Apr 19, 17
Myydään koira
Myydään koira
Helsinki Suomi
300 Koirat Mon, Mar 13, 17
Kleinspitz pentuja
Kleinspitz pentuja
Askola Suomi
1,200 Koirat Mon, Jan 30, 17
Koira
Koira
Pääkaupunkiseutu Suomi
Soita saadaksesi hinta Koirat Sat, Jan 14, 17
ihana tyttöpentu kotia vailla !
ihana tyttöpentu kotia vailla !
jyväskylä Suomi
Soita saadaksesi hinta Koirat Sat, Dec 10, 16
Testiilmoitus koiranpennusta
Testiilmoitus koiranpennusta
Helsinki Suomi
1,200 Koirat Wed, Oct 26, 16
Uusimmat ilmoitukset
Frettejä
Myynnissä fretin naaras pentuja. Syntyneet 24.05.2017. Rokotettuja, tottuneet lapsiin ja muihin eläimiin.
Thursday, November 16, 2017
Frettejä
Myynnissä fretin naaraspentuja. Syntyneet 24.5.17. Rokotettuja. Tottuneet lapsiin ja muihin eläimiin.
Thursday, November 16, 2017
Lempeä leikattu narttu 1,5v
Lempeäluonteinen yhdet pennut hyvin hoitanut, nyt jo leikattu narttukissa kotia vailla muuton vuoksi. Kuten pentunsa....
Tuesday, November 14, 2017
Äitienpäivänä syntynyt pentu
Haen kotia kauniille, hiukan itsenäisen luonteiselle, mutta kiltille pennulle. Tottunut talouden koiriin ja kulkemaan....
Tuesday, November 14, 2017
varattavissa Jämtlanninpystykorvan pentuja
Varattavissa metsästys käyttöön 45 viikolla syntyviä Jämtlanninpystykorvan pentuja. Käyttövalio vanhemmista. Emä....
Thursday, October 12, 2017
Sekarotuinen steriloitu narttukoira
Myydään sekarotuinen steriloitu nuori narttukoira. Koira on sosiaalinen, reipas. Ihmiset toiset koirat, kissat ok.....
Monday, September 25, 2017
Saksanpaimenkoiran pentuja
8.9.2017 syntyneestä pentueesta muutama urospentu etsii vielä hyvää ja vastuuntuntoista kotia. Luovutus....
Sunday, September 24, 2017
Kultainen noutaja
annetaan hyvään kotiin maalle terve ja kiltti leikkaamaton kultainennoutaja tyttö. Tottunut hevosiin, toisiin....
Tuesday, September 19, 2017
Vinskille uusi koti
Vinski etsii uutta kotia. Hän on sosiaalinen, erittäin hyväkuntoinen, 12v leikattu kolli. Asunut ikänsä....
Monday, July 31, 2017
Annetaan koti/ostetaan sekarotuinen narttu pentu
Annetaan hyväkoti/ostetaan keskikokoinen sekarotuinen narttu pentu. Asumme omakotitalossa maaseudulla; ihanteellinen....
Wednesday, June 7, 2017
myydään
vielä vapaita pentuja tutkituista vanhemmista hinta sopimuksen mukaan 600-950 e..lisätiedot yvllä
Monday, May 22, 2017
Suomenpystykorvan pentuja
Myydään neljä suomenpystykorvan pentua, kaksi urosta ja kaksi naarasta. Tiedustelut puhelimitse 0407478046
Wednesday, May 3, 2017
ANNETAAN MAATIAISKISSA
Annetaan Karstulassa maatiaiskissa 3v, ei lapsiperheeseen, kuvia saa kysymällä
Wednesday, April 19, 2017
Myydään koira
Etsimme hyvää kotia noin 1 vuoden ikäiselle sekarotuiselle poikakoiralle. Leni painaa noin 5 kg ja on kastroitu,....
Monday, March 13, 2017
Kleinspitz pentuja
Vapaana oranssisoopeli uros ja soopeli narttu. Syntynyt myös toinen pentue 26.12.16. 2 urosta ja 3 narttua,....
Monday, January 30, 2017
Koira
Etsitään hyvää loppuelämän koti kahdelle koiranpennulle ja aikuiselle koiralle. Pennuista yksi on musta tyttö ja....
Saturday, January 14, 2017